Diskuse na téma Problémy se spánkem

Ahojky holky, poslední dobou mám strašně špatné spaní. Navíc k tomu mám navečer vždycky silné bolesti hlavy. Nevím jestli je to teď tím vedrem. Ale nechci si pořád do nekonečna dávat ibalgin. Nemáte tip na nějakou přírodní cestu pro klidnější spánek? děkuji všem

Avatar
diana27 25.07.2024

Ahoj Sandro taky jsem v jednu etapu měla problém s usínáním. Někdy mi trvalo třeba i dvě hodiny než jsem zabrala. Během noci jsem se pak xkrát budila. Ráno jsem se cítila pak úplně rozbitá. Z vlastní zkušenosti ti můžu doporučit tyto kapsle https://www.notino.cz/zdravi/allnature/spanek-bylinny-extrakt-potravinovy-doplnek-pro-kvalitnejsi-spanek/ Je to na přírodní bázi, obsahuje výtažky z meduňky, šišáku a mučenky. Určitě nečekej zázrak hned po první kapsličce, ale cca po čtyřech dnech je výsledek fakt znát. Hodně se mi srovnal rytmus a v noci se vůbec nebudím. Já to beru pravidelně půl roku a cítím se jak vyměněná.

Avatar
diana27 24.07.2024

diana27


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro Berany obdobím sebeobjevování a posílení osobních vztahů. Vaše energie bude na vrcholu a k tomu přispěje i pozitivní vliv Marsu, který vás povede k rozhodným a efektivním činům.V oblasti lásky se můžete těšit na pozitivn&... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

10 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.9.
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.9.
Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat