Diskuse na téma Kojenecké mlíčko

18. 04. 2023 Denisa5 Batole

Maminky, syn má 3 měsíce a potřebuju ho dokrmit kojeneckým mlíčkem. Dáte mi doporučení jaké kojenecké mlíčko koupit? Sama se v tom nevyznám a na trhu je fakt hodně značek.

Avatar
Avatar
Bea 31.03.2024

Jak to děláte s kojeneckou vodou? Nechci kupovat balenou, nevěřím, že je to kvalitní. Našla jsem filtry od české firmy Dionela, líbí se mi, že je to naše výroba a že vyhrály ty jejich filtry i v dTestu, nemáte náhodou někdo zkušenost s nima? Díky za reakce :-)

Avatar
Denisa5 28.04.2023

Super, moc děkuji, už mám Sunar objednaný :)

Avatar
Marionneta 25.04.2023

Určitě Sunar Premium, ten má nejlepší recepturu www.mall.cz/detska-mleka-standardni-0/sunar-premium-1-pocatecni-kojenecke-mleko-700g

Avatar
Denisa5 22.04.2023

Děkuji za komentář :) Ještě jsem se dívala, že má víc druhů mlíček. Který prosím koupit?

Avatar
Marionneta 20.04.2023

Já jsem zkoušela synovi dávat vícero značek - nevěděla jsem, co mu sedne. Zůstali jsme ale u Sunaru, ten mu vyhovoval, ale i nejvíc chutnal.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden ti přináší příležitost k růstu a novým začátkům. Energie Marsu tě bude nabíjet neobyčejnou odvahou a rozhodností. To je ideální čas, abys se pustil do projektů, které jsi dlouho odkládal. Neváhej se postavit výzvám čelem; t... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat