Diskuse na téma Kapky na suché, unavené a podrážděné oči

Zdravím, napíšete prosím jaké kapky se Vám osvědčily na unavené, suché a podrážděné oči? Celý den jsem na počítači a večer už ty oči fakt trpí.

Avatar
Avatar
Zdenka 19.09.2024

To znám, já bez spreje do očí - Tares Again nedám ani ránu. Potřebuju ho denně, jinak přes suché oči nevidím! Navíc mi vyhovuje aplikace - nastříká se na zavřené oči a je to. Sprej mají na alphega.cz.

Avatar
Ilona K. Zdenka 21.09.2024

Holky, mě tento sprej nedávno nabízeli v lékárně a paní ho moc chválila, tak jsem ho koupila. Jsem s ním moc spokojená, ke kapkám se už nevrátím.

Avatar
Petra Zdenka 24.09.2024

Taky ho zkusím, díky za tip! Tady jsem ho objednala a jsem zvědavá www.alphega.cz/tears-again-ocni-sprej-s-lipozomy-10-ml


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden ti přináší příležitost k růstu a novým začátkům. Energie Marsu tě bude nabíjet neobyčejnou odvahou a rozhodností. To je ideální čas, abys se pustil do projektů, které jsi dlouho odkládal. Neváhej se postavit výzvám čelem; t... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat