Diskuse na téma Darování vajíček

15. 07. 2024 Soňulka Chceme dítě

Zdravím, holky - občas přemýšlím, že bych darovala vajíčka a pomohla tak nějaké ženě, která svoje dítko mít nemůže. Jaký na to máte názor?

Avatar
Avatar
Martina 17.07.2024

Taky sem n to nedávno myslela a taky mi nejde o peníze, ale o ten pocit někomu pomoct. Za mě je to super nápad a počkám si na tip na dobrou kliniku.

Avatar
Hela K. 21.07.2024

Dobrý večer, já jsem vajíčka darovala loni na klinice ve Zlíně a starali se o mě krásně. Klinika je moderní, vše je striktně anonymní, takže se nemusíte bát a hlavně vše je rychlé a bezbolestné. Tady najdete víc informací www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek

Avatar
Soňulka 22.07.2024

Holky, moc díky za tip - na kliniku čtu všude jen velkou chválu, takže místo, kde vajíčka daruju, mám jisté. Teď se tam objednat a je to :)

Avatar
Hedvika 25.07.2024

Taky na kliniku mrknu! Já svoje děti neplánuju, prostě nechci, tak proč nepomoct jiné ženě, která chce děti a nejde t.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Týden 42 roku 2024 přináší pro Berany zajímavé výzvy a příležitosti. Vaše energie a nadšení budou na vrcholu, což vám pomůže dosáhnout osobních i pracovních cílů.V práci můžete očekávat nové projekty nebo nab&iacut... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat