Diskuse na téma Darování vajíček

15. 07. 2024 Soňulka Chceme dítě

Zdravím, holky - občas přemýšlím, že bych darovala vajíčka a pomohla tak nějaké ženě, která svoje dítko mít nemůže. Jaký na to máte názor?

Avatar
Avatar
Hedvika 25.07.2024

Taky na kliniku mrknu! Já svoje děti neplánuju, prostě nechci, tak proč nepomoct jiné ženě, která chce děti a nejde t.

Avatar
Soňulka 22.07.2024

Holky, moc díky za tip - na kliniku čtu všude jen velkou chválu, takže místo, kde vajíčka daruju, mám jisté. Teď se tam objednat a je to :)

Avatar
Hela K. 21.07.2024

Dobrý večer, já jsem vajíčka darovala loni na klinice ve Zlíně a starali se o mě krásně. Klinika je moderní, vše je striktně anonymní, takže se nemusíte bát a hlavně vše je rychlé a bezbolestné. Tady najdete víc informací www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek

Avatar
Martina 17.07.2024

Taky sem n to nedávno myslela a taky mi nejde o peníze, ale o ten pocit někomu pomoct. Za mě je to super nápad a počkám si na tip na dobrou kliniku.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Týden 42 roku 2024 přináší pro Berany zajímavé výzvy a příležitosti. Vaše energie a nadšení budou na vrcholu, což vám pomůže dosáhnout osobních i pracovních cílů.V práci můžete očekávat nové projekty nebo nab&iacut... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat