Diskuse na téma Co s dětmi, které se nedostaly do státní školky v Praze?

Maminky z Prahy - co dělat, když mi malou nevzali do státní školky? Stalo se Vám to taky? Jak to řešíte?

Avatar
Avatar
Soňulka 13.07.2024

Moc děkuji za komentář a doporučení na jazykovou školku. Procházela jsem různé diskuze na internetu a maminky tuto školku moc chválí! Určitě je kontaktuju a zjistím, jestli mi malou vezmou :)

Avatar
Dominka_K 08.07.2024

Maminky, já doporučím soukromou školku Trojská labuť na Praze 8. Mají tam na výběr anglickou školku nebo česko-anglickou. Mě dcerka chodí do česko-anglické a je to super - děti komunikují v obou jazycích při běžných činnostech, což je v dnešní době fakt velká výhoda. Navíc mají krásné prostředí, paní učitelky se dětem hodně věnují a nabízí taky hodně kroužků pro děti.

Avatar
Gábina 04.07.2024

S dovolením si počkám na doporučení, jsme na tom bohužel stejně a v práci na mě nepočkají další rok.

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro vás a vaše blízké založený na otevřené komunikaci a emocích. Pokud máte v plánu promluvit si o něčem důležitém se svým partnerem nebo rodinou, nyní je ta správná doba. Berani, kteří jsou nezadaní, mohou oček... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:22
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat