Diskuse na téma Přírodní barva na vlasy

Dobrý večer, holky poradíte - jakou přírodní barvu na vlasy doporučíte vyzkoušet? Svoje vlasy mám chemickou barvou dost poškozené, tak třeba by jim přírodní barva prospěla.

Avatar
Soňulka 26.06.2024

Ano, tady máte odkaz přímo na jejich stránky www.khadi.cz/rostlinne-barvy-na-vlasy Navíc nabízí i odborné poradenství, takže pokud se budete chtít na něco zeptat nebo třeba pomoct s výběrem, ochotně poradí.

Avatar
Samsonite 24.06.2024

Holky, taky bych se chtěla barvit šetrnou barvou. Napíšete prosím, kde jejich barvu kupujete? Mají třeba svůj e-shop?

Avatar
Soňulka 23.06.2024

Zdravím, doporučím barvu od Khadi. Jde o čistě přírodní barvu, která je šetrná, krásně chytá i na šediny a vypadá dobře.

Avatar
MajdaaD 23.06.2024

Já používám rostlinné barvy Khadi a jsou skvělé – krásně kryjí (i šediny), mají syté barvy a vlasy mám po nich hebké a lesklé :) mají i skvělou přírodní vlasovou kosmetiku ;)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro Berany obdobím sebeobjevování a posílení osobních vztahů. Vaše energie bude na vrcholu a k tomu přispěje i pozitivní vliv Marsu, který vás povede k rozhodným a efektivním činům.V oblasti lásky se můžete těšit na pozitivn&... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

10 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.9.
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 6.9.
Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat