Diskuse na téma hubnutí

zdravím jak se vám podařilo rychle a efektivně zhubnout? a udržet si váhu

Avatar
Avatar
Dianadia 25.05.2024

já jsem brala inspiraci na recepty na bezhladoveni.cz tam toho mají spoustu i super kalkulačky, jde o to změnit životní styl a vydrzet, spojí vás tam případně i s výživovým poradcem, který vás změnou provede

Avatar
Tichavka Dianadia včera 16:11

Zdravím, zkusím tu diskuzi trošičku obnovit a třeba se dozvím víc rad skrz hubnutí :D I když se říká, že v létě si drží všíichni tu dobrou formu do plavek, u mě to bylo právě naopak, svoji formu jsem nikdy neměla a teď přes léto je to snad ještě horšíí. Znáte ty chutě ženy.. Co s tím? jak začít? povězte mi, jak vy fungujete, zda máte nějaký zkušenosti a rady.

Avatar
Sandriskaa Dianadia včera 21:12

Ahoj! Úplně tě chápu, léto je vždycky těžké – grilovačky, zmrzliny... Já jsem začala běhat a snažím se jíst pravidelně menší porce. Co mi pomáhá, je omezit večerní jídlo a pít hodně vody. Také jsem zařadila více zeleniny a vyhýbám se sladkostem.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Týden 42 roku 2024 přináší pro Berany zajímavé výzvy a příležitosti. Vaše energie a nadšení budou na vrcholu, což vám pomůže dosáhnout osobních i pracovních cílů.V práci můžete očekávat nové projekty nebo nab&iacut... Více

Vybrat znamení
Zavřít

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Zavřít Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat