Muži a jejich matky. Občas mají složitý vztah, občas ovšem až příliš blízký. Tedy z našeho pohledu, nikoli z jejich. Jak poznáte, že v souboji partnerka vs. maminka prohráváte?
1. Volá jí každičký den.
A teď nemyslíme, v situacích, kdy je jeho maminka například nemocná nebo řeší nějaký problém. Myslíme tím každý den bez ohledu na okolnosti.
2. Vaří mu víc, než si vaří on sám.
Tohle je pravidlo použitelné v případě, že spolu ještě nebydlíte. Pokud muž dostává od maminky krabičky s obědy nebo večeřemi prakticky na celý týden, ačkoli už dávno odrost věku, kdy na to měl ještě právo, je to podezřelé.
3. Je u něho doma častěji než vy.
„Ve středu přijít nemůžeš, to přijde maminka…“ Pokud svůj společně strávený čas odměřujete podle toho, jak s ním tráví čas maminka, není to dobré znamení.
4. Ještě stále s ní bydlí.
Vůbec nemáme na mysli případy, kdy děti bydlí se svými rodiči, protože jeden z nich nemá na nájem (a neměl by, ani kdyby si pronajal malý byt) nebo protože potřebuje (například kvůli zdravotnímu stavu) pomoc. Myslíme ty případy, kdy se jedná o mamahotel.
5. Porovnává vás se svou maminkou.
A nejen ve své hlavě – klidně to říká nahlas. Slýchávat věty začínající slovy „to maminka…“ je poměrně vyčerpávající.
6. Její názor je ten nejdůležitější.
Mnohem důležitější než ten váš, nebo jeho (v podstatě takový mamánek žádný svůj názor nemá).
7. Maminka mu stále přispívá na účty apod.
Ačkoli už si vydělává, stejně mu maminka pomáhá třeba s účty za telefon nebo mu přispívá na oblečení a nájem.
8. A samozřejmě mu i pere a žehlí.
Ovládat pračku není žádná věda, ani schopnost vrozená ženám. A to platí i pro zacházení s žehličkou. Ovšem pokud přesto muž stále nosí tašky oblečení na vyprání k mamince, o něčem to svědčí…
A jedno pozitivum na závěr!
Alespoň si můžete být jistá, že má svou maminku opravdu rád!
Sledujte nás na sociálních sítích: