Nenapíše? Napíše? A jestli ano, za jak dlouho? Sužují vás tyto obavy často? Zřejmě jste narazila na někoho, kdo to s vámi nemyslí úplně vážně…
Znáte to. Nejprve se s někým seznámíte a užíváte si ty skvělé první dojmy. Pak dojde na oficiální premiérové rande, ze kterého odcházíte s pocitem, že z tohohle flirtu by se mohlo vyklubat něco víc. Pod tíhou pozitivních emocí „pana božského“ následně kontaktujete, jenže on vás na stručnou a nicneříkající odpověď nechá čekat celé tři dny. Ozve se totiž až po týdnu, kdy je pro změnu samá lichotka. Říkáte si, co je tohle za manévry? Pravda je taková, že máte tu čest s drobečkem! Co to pro vás znamená?
Metoda falešných slibů je v kurzu
Jednou tak, podruhé onak. To je technika, které se říká „breadcrumbing“. Ve volném překladu by sice naznačovala strouhanku, s ohledem na kontext ji ale odborníci nazývají spíše „drobečkování“. V podstatě je jedno, jak tento termín slovně uchopíte, důležitější je, že pro vás z něj nic dobrého nekouká.
Drobečkování střídá období ticha s roztomilými zprávami i aktivním flirtováním. Lidé se tak chovají s jasným cílem – chtějí svůj objekt udržet v zájmu i jakési závislosti, ovšem bez úmyslu skutečně navázat vztah. Toto jednání nevyžaduje extra energii, odhodlání ani komunikační dovednosti. Tak dobře, člověk, do něhož jste vkládala milostné naděje, s vámi zřejmě nejedná tak docela „na rovinu“. Co může stát v pozadí?
Příčina?
Existuje více důvodů, proč „drobeček“ vysílá nejasné a střídavé signály. Tím hlavním je (ne)překvapivě již ukončená pandemie koronaviru a obyčejná touha po vzrušivém rozptýlení. Jsou tu však i další možná vysvětlení. Nejistota, nedostatek emoční inteligence, citová nevyzrálost, pomsta opačnému pohlaví jako reakce na nedávný rozchod nebo jednoduchá neúcta. Ovšem počítat by se prý mělo i s tím, že vyznavač „drobečkování“ má rozhozené karty na více místech, takže udržuje kontakt s několika osobami najednou. Buď jak buď, nejlepší strategií je asi vzít nohy ramena…
Zdroj: názor autora - celý článek
Sledujte nás na sociálních sítích: