Sexualita se neomezuje pouze na penetraci. Spojení klína, úst a jazyka patří k populárním milostným hrátkám. A nesmírně prospívá lásce a partnerským vztahům!
Ženy se dělí do tří kategorií. Ta první orální sex nepraktikuje, druhá to dělá jen tak, aby svého muže udržela v klidu, třetí nemiluje nic jiného než svého milence orálně uspokojit. Buď jak buď, orální milování by se nemělo odkládat na vedlejší kolej, neboť pro partnerství oproti dárkům a sladký řečičkám dělá mnohem víc!
Je smyslnější
Ochutnávání penisů a vulv je především o dávání rozkoše milenci. Je to smyslný akt lásky, který sbližuje a prohlubuje pouto mezi partnery. Ochota pravidelně se věnovat orálnímu sexu je skutečným znakem zbožňování. Naproti tomu jedinci, kteří vnímají svůj vztah negativněji, se laskání klínů ústy spíše vyhýbají.
Zvyšuje šance na orgasmus
Jemná stimulace klitorisu většinu žen přivádí k orgasmu a podle vědců pozitivně souvisí s vnímáním kvality vztahu, psychickou pohodou a redukcí stresu (1). Jelikož samotné vyvrcholení na muže funguje jako afrodiziakum, dá se předpokládat, že je nezbytné pro vzájemné sexuální uspokojení.
Způsobuje blaženost
Při milostných hrátkách, včetně orálního sexu, se vylučuje oxytocin – společně s endorfiny, molekuly emocí a hormony štěstí. Endorfiny snižují bolest a způsobují, že se cítíte blaženě – máte tak k milenci emočně mnohem blíž. A pokud polykáte sperma, využíváte významného podílu protilátek působících proti nepříznivým vlivům zevního prostředí.
Pro některé muže je ejakulace do partnerčiných úst i největším důkazem toho, že je milenka přijímá se vším všudy a bez výhrad. Spermie navíc obsahují chemickou látku zvanou spermidin, jež zpomaluje stárnutí a snižuje riziko úmrtnosti na kardiovaskulární choroby (2).
Poskytuje větší variabilitu
Jelikož je jedna strana klitorisu citlivější, může jí partner hýčkat, lízat a sát ke spokojenosti vás obou. Takovou péči penetrační sex neumožňuje. Orální sex také představuje skvělý způsob, jak udržet sexuální intimitu během různých životních situací a zdravotních problémů, jako je rizikové těhotenství, období po porodu, po operaci a podobně. Nelze ho nemilovat!
Zdroje: (1) www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6327665/, (2) www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6128428/, názor autora - zbytek článku
Sledujte nás na sociálních sítích: