Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
zdravím, miluju provonene prádlo,ale malej se mi zřejmě osypává z aviváže , kterou dávám, máte holky nějakou alternativu pro mimča?
Já třeba aviváž pro dítě nepoužívám vůbec. Nějak v tom ani nevidím důvod. Nejsou vůbec vhodné, prádlo zanášejí a stejně tak i pračku. Pro malého jsem koupila i jiné prací prostředky. Ty teda teď používám i pro nás. Takové prací papírky, jsou vhodné pro miminka, alergiky, ekzematiky. Takže fungují perfektně. Nám do prádla přidávám Vůně do prádla, což jsou esenciální oleje od stejné značky.
A od koho to bereš prosím? Prací papírky jsem zaregistrovala, ale ještě jsem nezkoušela a vím že jich je povíce. Vyperou dobře? Malá mi právě špatně reaguje i na dětské prací gely, takže přemýšlím že bych taky něco vyzkoušela. Zatím mám nějaký eko gel, ale ten mi teda spíše smrdí. :(
já kupuji tuto https://www.milujubio.cz/almawin-bio-avivaz-pomerancovy-kvet-750-ml je na bázi přírodních olejů ,používám od miminka
ahoj já teda nedávám, počkala bych až bude starší :) dětské peru zvlášt
já jsem teda moc spokojená s touhle https://www.alpik.cz/avivaz-jemny-balzam-cleanee-eco-1-5-l/ hezky prádlo změkčí a vůně je jemná, příjemná a je přírodního složení, tak by dráždit neměla ...já sama mám sklony k ekzémům a mám citlivou kůži, takže kupuju vše bio , tak snad mimču sedne:)
Reklama
21. 3. - 20. 4.
Berani, v týdnu 11 roku 2025 se můžete těšit na dynamické období plné energie a nových příležitostí. Vaše vládnoucí planeta Mars vám dodá odvahu a odhodlání pustit se do nových projektů, ať už v osobní nebo pracovní sf&ea... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.