Diskuse na téma Jídelní židle

05. 11. 2021 | Hypotéka

Nevíte, kde mají pěkný výběr čalouněných křesel do jídelny ? Za každý tip budu ráda :)

Markéta 15.11.2021

Tak to se s dovolením připojím, protože děláme novou kuchyň a část kde bude jídelní stůl s židlemi ještě nemám a stále hledám co by mi padlo do oka.

Damkovka 15.12.2023

ahoj zaháčkuju se, vybírám barová křesílka do jídelního koutku

miška4 Damkovka 19.12.2023

ahoj já jsem kupovala tyhle a spokojenost https://www.ezidle.cz/barova-zidle-bari-77/4229/p

streda1001@email.cz Damkovka dnes 13:01

tak jsem je objednala a moc děkuji, jsou kvalitní a krásné v interieru! :)

marybla 21.12.2023

Miška4:ahoj, tam jsem byla teda taky spokojená, kupovala jsem u nich jídelní set židlí a kvalitní provedení, rychlá doprava...jak nerada nakupuju online, tak tady spokojenost se servisem

Monča 23.01.2024

ahoj, tak jste mě nahlodaly a na ezidle jsem mrkla, má někdo ten typ SNAP Bari ? to jsou barové stoličky, vypadají moc pěkně, líbí se mi,že si čalounění vyberu atd, ale aby byly aji stabilní

Kajolla Monča 15.02.2024

já je mám a jsou krásné a stabilní, nemusíte se bát:) to provedení je opravdu kvalitní, měla jsem z nich velkou radost

anastaziaa Monča 26.04.2024

tak jsem je od tama vzala a mám obrovskou radost. dodání rychlé se všim mi vyšli vstříc, navolila jsem si barvu vše podle sebe

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:08
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:01
90 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat